8004-5 3553 041
برای مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید
امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۹
مرکز فوریتهای چاپ تبریز
چاپ تقویم

تقویم رومیزی و دیواری 98

یکی از هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید و یا بصورت مستقل توسط شرکت‌ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع‌‌ می‌گردد تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است. زیرا که در اغلب ادارات و شرکت‌ها به ندرت میزی را پیدا‌‌ می‌کنید که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی روی آن یافت نشود. استفاده از تقویم رومیزی در منازل نیز بسیار معمول است. یکی از محاسن تقویم رومیزی برای شخص استفاده کننده آن است که بدون نیاز به ورق زدن‌‌ می‌تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور و به برنامه ریزی امور بپردازد. همچنین مزیت تقویم رومیزی برای شرکت هدیه دهنده آن است که با حک لوگو بر روی تقویم و یا داخل صفحات آن‌‌ می‌تواند حضوری مستمر و موثر در مرکز توجه شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی داشته باشد.
 
تقویم رومیزی تقریبا در تمام موارد بصورت ماه شمار طراحی‌‌ می‌شود. بدین معنی که هر ماه در یک برگ از آن چاپ شده و پشت آن برگ ، تصاویر تبلیغاتی و یا تصاویر زیبای منتخب تولید کننده چاپ‌‌ می‌شود. همچنین یک برگ روی تقویم رومیزی نیز بطور کامل به تبلیغات شرکت سفارش دهنده اختصاص یافته و یا توسط تولید کننده بصورت جلد ( صفحه آغازین ) طراحی‌‌ می‌شود. لذا اغلب تقویم های رومیزی بصورت ۱۳ برگ تولید‌‌ می‌شوند. با این حال در این رابطه محدودیتی وجود نداشته و‌‌ می‌توان به تعداد صفحات دلخواه به آن برگه اضافه نمود.
 

پایه تقویم رومیزی :

تقویم رومیزی را‌‌ می‌توان بر اساس نوع پایه به دو دسته کلی تقسیم بندی نمود، پایه سخت و پایه غیر سخت.
 

تقویم رومیزی پایه سخت :

در این نوع پایه، از نوعی مقوای سخت ( مقوای جلد سازی ) در وسط پایه استفاده شده و روی آن اغلب توسط گالینگور یا گلاسه ( چاپ و سلفون خورده ) پوشش داده‌‌ می‌شود. سپس پایه از طریق فنر ( اغلب فنر دوبل ) به اوراق تقویم متصل‌‌ می‌گردد. این نوع پایه به تقویم رومیزی قوام مناسبی داده و باعث‌‌ می‌شود تا تقویم رومیزی با ایستایی بالایی روی میز قرار گیرد.

تقویم رومیزی اختصاصی :

در صورت تمایل‌‌ می‌توانید سررسید خود را بصورت اختصاصی سفارش دهید. موارد قابل سفارشی سازی عبارتند از:
 
تغییر ابعاد : همانطور که پیش تر نیز توضیح داده شده است، دو صورت بالا بودن تیراژ سفارش و در صورت پذیرش تولید کننده‌‌ می‌توان تقویم رومیزی را با ابعاد دلخواه تولید نمود.
 

چاپ روی صفحات تقویم

معمولا در طراحی صفحات تقویم رومیزی، و در حاشیه قسمت تقویم، فضایی خالی در نظر گرفته‌‌ می‌شود تا طرح، نوشته یا لوگوی شرکت سفارش دهنده در آن قسمت قرار‌‌ می‌گیرد.

چاپ پشت صفحات تقویم

همانطور که گفته شد، هر ماه از سال روی یک برگ از تقویم رومیزی چاپ‌‌ می‌شود. لذا فضای پشت صفحه مکانی مناسب برای درج تبلیغات یا تصاویر مورد نظر است. تولید کنندگان تقویم معمولا بصورت پیش فرض تصاویر مورد نظر خود ( تصاویر گرافیکی ، عکس های جذاب و . . . ) را در این قسمت قرار‌‌ می‌دهند. اما در صورت درخواست مشتری و در سفارشات اختصاصی،‌‌ می‌توان تصاویر و پیام های تبلیغاتی مورد نظر سفارش دهنده را در این قسمت چاپ نمود.

چاپ برگه کاور

معمولا علاوه بر ۱۲ صفحه تقویم ، ۱ برگ ( یا بیشتر ) به تقویم رومیزی به عنوان کاور اضافه‌‌ می‌شود. این برگ را‌‌ می‌توان بصورت کامل با توجه به درخواست مشتری چاپ نمود. معمولا یک طرف این برگه‌ی اضافه، به معرفی مختصر شرکت سفارش دهنده اختصاص‌‌ می‌یابد. همچنین در صورت استفاده از انواع کاغذ فانتزی به عنوان کاور،‌‌ می‌توان لوگوی مورد نظر را از طریق طلا کوب، نقره کوب یا چاپ سیلک بر روی آن درج نمود.

چاپ پایه تقویم رومیزی

چنانچه پایه از نوع سلفونی و یا پایه غیر سخت باشد،‌‌ می‌توان آنرا با طرح و رنگ مورد نظر چاپ نمود. همچنین در صورت استفاده از پایه غیر سخت‌‌ می‌توان آنرا بصورت پشت و رو چاپ کرد. لوگوی شرکت مورد نظر نیز‌‌ می‌تواند در قالب طرح روی پایه چاپ گردد. همچنین از خدمات تکمیلی مانند یو وی موضعی، طلاکوب و نقره کوب و . . . نیز‌‌ می‌توان برای افزودن تزئینات بیشتر به طرح پایه اضافه نمود.
 

حک لوگو روی پایه تقویم رومیزی

چنانچه پایه تقویم از نوع سخت با روکش گالینگور باشد، از تمام روش های درج لوگو روی گالینگور ( مانند طلاکوب، نقره کوب، چاپ سیلک، داغی ، پلاک فلزی، پلاک مولتی استایل و . . . ) برای این منظور‌‌ می‌توان استفاده نمود.
برخی از مشتریان ما

مرکز فوریت های چاپ تبریز
 

ارائه کلیه خدمات چاپ با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های چاپ و صحافی در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت در شمالغرب کشور

ارتباط با ما
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - روبروی پاساژ کریستال - ساختمان 69 - طبقه اول - واحد یک
تلفن های تماس : 8005 3553 041   -   8004 3553 041
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت، مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فوریت های چاپ تبریز‌‌ می‌باشد
chap115.irchap115.ir - زاشح115.هق - صصص.زاشح115.هق