8004-5 3553 041
برای مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید
امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۹
مرکز فوریتهای چاپ تبریز
چاپ سررسید

سررسید 98

برای سفارش محصولات و خدمات ما‌‌ می‌توانید با کارشناسان فروش ما در مرکز چاپ تبریز تماس بگیرید.
چاپ آذران شمس با سابقه‌ای بلند مدت در زمینه چاپ سررسید و خدمات تبلیغاتی همیشه آماده ارائه خدمات چاپ سررسید و انواع آن به مشتریان عزیز‌‌ می‌باشد . همیشه بهترین کیفیت در اسرع وقت‌‌ می‌تواند رضایت مشتری را جلب کند، خدا را شاکریم که تا به حال توانسته ایم آنچه مشتری از ما خواسته است را به نحو احسن انجام دهیم و در راستای اهداف بلند مدت خویش همیشه اولویت کاری خود را رضایت و خوشنودی مشتریان عزیز خودمان‌‌ می‌دانیم ، و تمام برنامه‌ها و توسعه فعالیت خود را در زمینه چاپ و تولید سررسید با این اولویت تنظیم‌‌ می‌کنیم .
041-35538005

تعریف سررسید

سررسید جدول یا کتابچه‌ای است که دارای تقویم سال جاری به همراه برخی از اطلاعات در رابطه با روزهای خاص سال که در ابتدا یا در انتهای آن‌‌ می‌آید . باید بهتر توضیح بدهیم که‌‌ می‌توان سررسید یا سالنامه را همان دفترچه یاداشت روزانه تصور کرد که مختصری از کارهای روزانه خود را در آن یاداشت‌‌ می‌کنیم .
سررسید را‌‌ می‌توان به اشکال مختلفی تعریف کرد . بر اساس اصول سیستم تبلیغاتی که در چاپ آذران شمس ارائه‌‌ می‌شود ما بدین صورت‌‌ می‌توانیم سررسید را تعریف کنیم که :

بزرگترین کاربرد سررسید

استفاده از سررسید در طول سال آن را به یکی از دفترچه های محبوب در بین مردم کرده است. کاربرد گسترده آن باعث شده سررسید تبدیل به یک سیستم تبلیغاتی کلاسیک برتر شود . همچنین به دلیل همین کاربرد بالا‌‌ می‌توان از سررسید به عنوان هدیه نیز استفاده کرد.
اکثر شرکت های بزرگ همیشه در فعالیت های تبلیغاتی خود هزینه‌ای جدا برای چاپ سررسید در کنار گذاشته اند. لذا‌‌ می‌توان گفت بزرگترین مشتریان و خواستاران سررسید شرکت های بزرگ و کوچک صنعتی است که بیشتر برای معرفی کالا و محصولات خود از آنها استفاده‌‌ می‌کنند و در همایش‌ها و سمینارهای خود به نمایندگان شرکت های جزء و … اهدا‌‌ می‌کنند.
چاپ آذران شمس برترین شرکت در زمینه چاپ انواع سر رسید : منظور از چاپ سررسید به صورت اختصاصی این است که‌‌ می‌توانید تمامی صفحات و موارد دلخواه خودتان را برای ویرایش سررسید در نظر بگیرید مانند لوگو و نام برند , شعار های تبلیغاتی خودتان و اختصاص دادن متن و نوشته در صفحات دلخواه شما (اختصاص نوشته مرتبط با روزهای خاص و مناسبت های ویژه در طی سال ) . طراحی اختصاصی جلد سررسید بر اساس رنگ بندی لوگو و رنگ اختصاصی و نیز به صورت تمام رنگ انجام‌‌ می‌شود.

چاپ سررسید

مشاورین ما در مرکز چاپ تبریز بهترین طرح برای شرکت شما در چاپ سررسید، برای تبلیغات و ارائه خدمات شما به مشتریانتان ارائه خواهند داد. جهت برقراری ارتباط متناسب با مشتری و تبلیغات مناسب با استفاده از چاپ سررسید اختصاصی‌‌ می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

چاپ سررسید با قیمت مناسب

یکی از مهمترین دغدغه های اکثر مدیران تبلیغاتی شرکت‌ها هزینه و قیمت چاپ سررسید است . چاپ آذران شمس با ارائه بهترین کیفیت کار و استفاده از مواد اولیه مناسب و عالی در چاپ سررسید همیشه قیمت های مناسب و ارزانی برای مشتریان خود پیشنهاد داده است . رضایت مشتریان ما این ادعای ما را ثابت‌‌ می‌کند .

در رابطه با قیمت چاپ سررسید نیز باید توضیح دهیم که برخی از فاکتورها در تعیین قیمت چاپ سررسید تاثیر گذار است مانند : اندازه سررسید , طراحی و رنگ بندی سررسید , طراحی جلد سررسید , تعداد برگه های گلاسه که داخل سررسید استفاده‌‌ می‌شود , و …

ما با استفاده از بهترین متخصصین طراحی گرافیک و استفاده از مدرنترین و بروزترین دستگاه های چاپ سررسید برای ارائه خدمات مناسب و عالی برای تبلیغات شما آماده ایم . کافیست یک بار تماس بگیرید و خدمات ما را تجربه کنید.

برای مشاوره خدمات چاپ با ما در تماس باشید

 

ویژگی های چاپ سررسید اختصاصی:
طراحی جلد اختصاصی و برگه های داخل سررسید
چاپ سررسید در تیراژ پایین و چاپ در کمترین زمان
چاپ شعار تبلیغاتی در صفحه دلخواه شما
طراحی اختصاصی برگه های ویژه داخل سررسید
قرار دادن صفحات گلاسه در هر موقعیت از سررسید موقع چاپ سررسید.
چاپ لوگو و نام برند در موقعیت هایی که شما در خواست‌‌ می‌کنید .
امکان چاپ سررسید به صورت تمام رنگی و اختصاص
چاپ سررسید تیراژ پایین

برخی از مشتریان ما

مرکز فوریت های چاپ تبریز
 

ارائه کلیه خدمات چاپ با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های چاپ و صحافی در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت در شمالغرب کشور

ارتباط با ما
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - روبروی پاساژ کریستال - ساختمان 69 - طبقه اول - واحد یک
تلفن های تماس : 8005 3553 041   -   8004 3553 041
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت، مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فوریت های چاپ تبریز‌‌ می‌باشد
chap115.irchap115.ir - زاشح115.هق - صصص.زاشح115.هق