8004-5 3553 041
برای مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید
امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۹
مرکز فوریتهای چاپ تبریز
چاپ کیف دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه‌ای جهت آسان کردن حمل کالای خریداری شده برای مشتری استفاده میشود.از دیگر مزایای ساک دستی سوزنی میتوان استفاده از جنبه تبلیغاتی آن نام برد. چاپ ساک دستی پارچه‌ای بوسیله چاپ سیلک اسکرین انجام میشود. قیمت ساک دستی پارچه‌ای نسبت به سایز و جنس و گراماژ ساک دستی متغیر‌‌ می‌باشد . گراماژ ساک دستی بصورت ۶۰ گرم و ۹۰ گرم تعریف‌‌ می‌شود. ساک دستی ۹۰ گرمی توانایی حمل کالاهای سنگین را دارد و برای حمل کالاهایی که بصورت جعبه هستند و چند بعد دارند از ساک دستی بصورت کاست دار استفاده‌‌ می‌شود.

ساک دستی پارچه‌ای چیست و چه کاربردی دارد؟

از یه طرف شاید تبلیغ اون شرکت روی اون ساک دستی پارچه‌ای چاپ شده باشه ولی شما از خریده خودتون خوشحالید با اینکه میدونید با حمل اون ساک دستی دارید تبلیغ اون شرکت یا گروه چاپی و تبلیغاتی رو انجام میدید، ولی حاضرید نتنها اون جنس رو بلکه جنس های دیگره دیگه هم که از اون شرکت خرید نکردید را، برای حمل و نقلشون از اون ساک دستی تبلیغاتی یا شاپینگ بگ استفاده کنید . ساک دستی های پارچه‌ای با توجه به کیفیت ماندگاری بالایی که دارند جایگزین ساک های دستی کاغذی‌‌ می‌گردند. به همین سبب امروزه بیشترین تبلیغات را شرکت‌ها بر روی ساک های دستی پارچه ای‌‌ می‌گذارند تا بصورت متحرک برند و نام شرکتشان را در معرض دید بسیاری از بازدید کنندگان قرار دهند . بهار گیفت با استفاده از دستگاه های روز دنیا و توانایی تولید بالایی که دارد در کمترین زمان ممکن میتواند پاسخ گوی بسیاری از مشتریان خود باشد .

قیمت ساک دستی پارچه ای

یکی از ملاک های مشتریان برای استفاده از نایلون‌ها بجای ساک دستی های پارچه‌ای قیمت پایین تر نایلون ها‌‌ می‌باشد. نایلون‌ها ماندگاری کمتری نسبت به ساک دستی پارچه‌ای دارند اما از نطر قیمت بسیار بصرفه تر هستند . اما نباید ماندگاری ساک های پارچه‌ای را هم در نطر نگرفت . ساک های پارچه‌ای مقاومت بیشتری دارند و میتواند محصول و کالاهای سنگین تری را حمل کنند . از دیگر مزیت ساک دستی های پارچه‌ای نسبت به نایلون ها‌‌ می‌توان به جادار بودن آنها اشاره کرد که این مزیت کمی نیست. در زیر قیمت ساک دستی های پارچه‌ای را برای شما مشتریان عزیز قرار دادیم و تا آنجا که میشده سعی کردیم تصمیم شما را برای انتخاب یک کالای بادوام تر و پرکاربرد تر عوض کنیم.

 خصوصیات ساک دستی پارچه ای

ساک دستی سوزنی یکی از هدایای تبلیغاتی‌‌ می‌باشد که در سایزها و رنگ های مختلف تولید و به مشتریان عرضه‌‌ می‌گردد و دارای قابلیت چاپ با کیفیت و رنگ های مورد پسند شما حتی طلایی و نقره ای‌‌ می‌باشد. ساک دستی سوزنی اغلب در دو گرماژ ۶۰ و ۹۰ گرم با دو مدل دسته موزی و دسته بندی به بازاز عرضه‌‌ می‌گردد.دسته‌ی این نوع ساک دستی هنگام تولید روی آن نصب‌‌ می‌شود و دیگر نیازی نیست مشتریان برای نصب دسته‌ها زحمتی را متقبل شوند. با تبلیغ شرکت یا فروشگاه شما روی ساک دستی باعث‌‌ می‌شود که با کمترین هزینه، بیلبوردی از تبلیغات شما در سطح شهر قابل حرکت باشد و مورد نمایش قرار گیرد. تفاوت ساک دستی سوزنی و نایلون در این‌‌ می‌باشد که ساک دستی دوام بیشتری دارد ولی نایلون بعد از مدتی مچاله‌‌ می‌شود و دیگر قابل استفاده‌‌ نمی‌باشد. شما‌‌ می‌توانید لوگو و یا برند خود را با رنگ های دلخواه و رنگ سازمانی خودتان توسط چاپ سیلک اسکرین روی ساک دستی مورد استفاده و انتخابیتان چاپ نمایید.این نوع ساک دستی‌ها را‌‌ می‌توانید در نمایشگاه ها، کنفرانس ها، سمینارها استفاده نمایید و هدایای تبلیغاتی مرد نظر را در آن قرار دهید و به مراجعه کنندگان هدیه دهید، یا‌‌ می‌توان از آ ن در فروشگاه‌ها برای قرار دادن محصول خود در آن استفاده نمایید و به مشتری تحویل دهید.
گروه تبلیغاتی بهار گیفت مفتخر است که این نوع ساک دستی را در تیراژ مورد نیاز شما با رنگ ساک دستی دلخواه شا در انواع مختلف دسته موزی، دسته بندی، ته کاست، بغل کاست، بغل دوخت و واتر با رنگ چاپ مورد پسند و دلخواه شما با بهترین کیفت و مناسب ترین قیمت در اسرع وقت تولید و به شما مشتریان گرامی عرضه‌‌ می‌کند.

مزایای استفاده از این ساک دستی پارچه‌ای تبلیغاتی یا ساک دستی تبلیغاتی چیست؟

حمل راحت کالای خریداری شده برای مشتری
ماندگاری و دوام بیشتر نسبت به نایلون های تبلیغاتی
حمل کالای سنگین تر نسبت به نایلون های تبلیغاتی
چاپ لوگو روی ساک دستی تبلیغاتی و پارچه‌ای و سوزنی از ماندگاری بیشتر برخوردار است.
چاپ روی ساک دستی پارچه‌ای و یا ساک دستی سوزنی چگونه انجام‌‌ می‌شود؟
چاپ روی ساک دستی پارچه‌ای بصورتی چاپ سیلک و بصورت چاپ بصورت توری و شابلون انجام میشه بصورتی که اول از طرح مورد نظر مشتری پرینت سیاه و سفید روی کاغذ کالک گرفته میشه و بعد توری حساس شده و جاهای که چاپ میشه بصورت شابلون عمل میکند . در چاپ سیلک از کاردک استفاده میشود تا مرکب رو روی توری حمل و قسمت چاپ شونده را روی پارچه‌‌ می‌اورد .
برای چاپ روی ساک دستی پارجه‌ای میتوان بصورت دورو و یکرو چاپ رو انجام داد که قیمت یکرو و دورو کار متفاوت است . میتوان از دسته اضافی بر روی ساک خرید پارچه‌ای یا سوزنی استقاده کرد و قیمت ان به ساک دستی اضافه میگردد. ساک دستی در رنگ های مختلف قابل خردیاری است که میتوان رنگ مورد علاقه خود را تهیه کنید .
ساک خرید در دو گراماژ ۶۰ و ۹۰ گرم در بازار موجود است . ساک های دستی پارچه‌ای در دو مدل عرضه‌‌ می‌شوند ; با گراماژ پایین ۶۰ گرم که پرس حرارتی‌‌ می‌شوند و برای مصارف زیاد و اجسام سبک کاربرد دارند و با گراماژ بالاتر و سایز بزرگتر که برای حمل کالاهای سنگین تر کاربرد دارند و از استحام و ماندگاری بالانری برخوردار هستند. .
ساک دستی واتر، ساک دستی دور دوخت چرخ خیاطی ، ساک دستی اولترا سونیک از انواع ساک دستی های پارچه ای‌‌ می‌باشند .
 ساک های متقال چیست؟ مزیت آن نسبت به نایلون‌ها و بقیه ساک دستی‌ها در چیست ؟
ساک های متقال هم امروزه به دلیل ساختاری که دارد و قابلیت بازیافتشان و سازگار با محیط زیست بودنشان بسیار طرفدار پیدا کردند. میتوان با جایگزن کردن این ساک های دستی متقال ، نایلون‌ها را از چرخه مصرف حذف کرد.همان طور که‌‌ می‌دانید کیسه های نایلونی سال‌ها در محیط زیست باقی‌‌ می‌مانند و آسیب های جدی به طبیعت در نهایت کره زمین وارد‌‌ می‌آورند.این گونه ساک‌ها در کشورهای پیشرفته کاربرد کمتری دارند.

چاپ سیلک اسکرین

در متون انگلیسی به Screen Printer شناخته‌‌ می‌شود، به معنی چاپ توری ودر ایران به چاپ سیلک معروف است. Silk به معنی ابریشم است و چون در قدیم برای چاپ، از توری های ابریشمی استفاده‌‌ می‌شده برای همین همچنان کلمه سیلک در کنار نام این روش چاپی قرار می­گیرد.
چاپ سیلک را تعریف کنید ؟
چاپ سیلک اسکرین در واقع روش چاپی ست که درآن مرکب ازمنافذ روی فرم ( ازجنس توری الیافی )، به روی فرم چاپی یاسطح چاپ براساس طرح موردنظر منتقل‌‌ می‌گردد. قدمت قدیمی ترین نگاره های مصور روی استخوان، سنگ و دیوار غارها به ١۵٠٠٠- ١٠٠٠٠ سال قبل‌‌ می‌رسد اولین اثرها با قرار دادن دیس روی دیوار غار و فوت کردن رنگ قرمز گل اخری روی آن ایجاد گردیده است. سومری‌ها حدود ١٢٠٠ سال قبل از میلاد مسیح ایجاد طرح با مهره های استوانه‌ای سنگی را آغاز کردند این مهره‌ها برای تأیید احکام پادشاهان و حکام مورد استفاده قرار‌‌ می‌گرفت و روی سنگ های عقیق، زمرد و یاقوت حک‌‌ می‌گردید. یکی از مدارک به دست آمده مهر داریوش پادشاه هخامنشی است که در موزه لندن نگهداری‌‌ می‌شود. چاپ استنسیل نیز به صورت های مختلف در سراسر جهان به کار‌‌ می‌رفته است در ابتدا برای ساخت استنسیل از پوست درختان و چرم سپس از پاپیروس و پارچه استفاده گردید. در ٩٠٠- ۶٠٠ سال پیش از میلاد روش استنسیل در چین، ژاپن و مصر بدین صورت انجام‌‌ می‌گرفت که ابتدا طرح را روی چرم کشیده و با وسایل برش آن را در‌‌ می‌آورند بعد رنگ را روی آن‌‌ می‌کشیدند تا از مناطق خالی عبور کند و طرح چاپ گردد برای ایجاد نقش های پیچیده تر و جلوگیری از پاره شدن استنسیل، جاهای خالی آن را با تارهای موی انسان یا حیوانات پوشاندند بدین ترتیب امکان پخش رنگ به مقدار بسیار زیادی کاهش و ظرافت طرح چاپ شده افزایش یافت این طریقه در اواخر قرن هجدهم در ژاپن با نام Yuzen Printing ;متداول گردید بعد از آن موی انسان جای خود را به نخ های ابریشمی داد.
چاپ سیلک ساک دستی پارچه‌ای  روشی برای چاپ تصویر است. در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده لاک حساس پوشیده می‌شود. این قاب توری را در این حالت شابلون یا کلیشه می‌نامند. سپس زیرکار را با فشار کاردک یا غلتک به سطح چاپ شونده منتقل می‌کنند. رنگ یا زیرکار فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده یه کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد.
روش چاپ سیلک اولین بار در ژاپن انجام شد. در آن زمان پارچه های ابریشمی برای چاپ کاربرد داشت و به همین دلیل این روش به سیلک (به معنی ابریشم) معروف شد. این روش هنوز هم در برخی نقاط جهان استفاده‌‌ می‌شود زیرا هیچ روش چاپی‌‌ نمی‌تواند به اندازه چاپ سیلک، مرکب را بر روی سطح منتقل کند و گاهی نیاز است تا چاپ با مقادیر زیادی از مرکب انجام شود. بنابراین چاپ سیلک جزء بهترینها انتخاب‌‌ می‌باشد.
با این روش می‌توان بر روی مواد مختلف مانند ساک دستی پارچه‌ای چاپ‌های تک‌رنگ یا چندرنگ صورت داد. با سیلک‌اسکرین می‌توان روی انواع مواد مانند پارچه و ساک سوزنی و چینی و سرامیک و فلز و غیره تصویر چاپ کرد. با چاپ سیلک می‌توان روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح نیز چاپ نمود که از این نظر در بین روشهای چاپی منحصربه‌فرد است. این نوع چاپ برای چاپ تبلیغی بر روی اشیای گوناگون مثل تقویم و سررسید و لیوان و کاغذ بکار می‌رود.
چاپ سیلک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و به همین دلیل کار در این زمینه، به سرمایه اندکی نیاز است که با وجود آن‌‌ می‌توان کارگاه چاپ سیلک برای صنایع دستی (روی انواع پارچه و لباس) راه اندازی نمود.
دامنهٔ کاربرد این چاپ از ساده‌ترین و ارزانترین وجه آن ( که به عنوان چاپ صنعتی و در مورد کالاهای مصرفی بکار می‌رود ) تا پیچیده‌ترین و پیشرفته‌ترین مرحله آن ( که بکار خلق آثار هنری می‌آید ) گسترده‌است. از تصویر روی شیشه‌های شیر پاستوریزه، انواع مواد مانند پارچه و چینی و سرامیک و فلز و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و تابلوهای اسامی خیابانها و پلاک منازل، حروف روی دستگاههای صوتی و انواع لوازم و وسایل زندگی گرفته تا برخی از پوسترهای تبلیغاتی و کارهای هنری و غیره تصویر چاپ کرد. با چاپ سیلک می‌توان روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح نیز چاپ نمود که از این نظر در بین روشهای چاپی منحصربه‌فرد است.
چاپ سیلک مانند سایر هنرها ابزار ساده‌ای دارد بعنوان مثال : نقاشی که ابزار ان از قلم مو رنگ و… تشکیل شده مهم عمل ان درطراحی واشنایی بارنگها ونهایتا خلاقیت وایجاد زیباییها و..توام میباشد
چاپ سیلک هم دراصل یک حرفه وهنر است که باید درست اموزش دید بارنگها اشناشد وبعداز ساخت شابلون بنا به خواست مشتری وسفارشاتی که میدهد به عنوان مثال روی ساک دستی تبلیغاتی که میخواهد چاپ شود تکرنگ – سه رنگ – چهار رنگ ورنگهای ترکیبی باکیفیت و زیبا انجام شود.
مزایای چاپ سیلک برای ساک دستی پارچه ای
۱. سادگی این روش شاید مهمترین مزیت چاپ سیلک است.
۲. قیمت تمام شده ارزان این چاپ نسبت به باقی روش های چاپ بر روی لباس، چاپ ساک دستی سوزنی ارزان تر است. چاپ سیلک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و به همین دلیل کار در این زمینه، به سرمایه اندکی نیاز است که با وجود آن‌‌ می‌توان کارگاه چاپ سیلک برای صنایع دستی راه اندازی نمود.
۳. امکان چاپ بر روی مواد مختلف از جمله: چاپ روی ساک دستی پارچه‌ای ، نایلکس و نایلون، تقویم دیواری، چرم، مقوا، کفش، کیف، جعبه های مختلف از جنس کارتن، تابلوهای هنری، گونی، پارچه و البسه و …

معایب چاپ سیلک برای ساک دستی پارچه ای

۱. در عین حال‌‌ نمی‌توان از معایب این روش چاپ غافل شد از جمله سرعت پایین چاپ و این نکته که رزولیشن و کیفیت نهایی محصول نیز محدودیت هایی دارد.
۲. نکته بعدی اینکه محدودیت ترکیب رنگ های چاپ موجب شده تا از امتیازات این روش کاسته شود.
برای مثال در زمان شستن دارو بعد از نور دادن، گاهی دارو بیش از حد پاک می‎شود که ممکن است به دلیل نوردهی کم، فاصله زیاد لامپ و طرح و یا عدم ترکیب صحیح دارو این اتفاق رخ دهد. همچنین در برخی مواقع پس از نور دهی دارو که باید پاک شود پوب پاک‌‌ نمی‌شود.
در سال ١٨۵٠ در شهر لیون فرانسه تحول از چاپ استنسیل به چاپ بدین صورت انجام گرفت که به جای چسباندن پارچه ابریشمی روی استنسیل، استنسیل‌ها را بدون آنکه خط اتصال به یکدیگر داشته باشند روی توری ابریشمی چسباندند و بعد از آن به جای استنسیل از مواد مقاوم کننده دیگر برای پوشش منافذ توری ابریشم استفاده کردند و کلمه سیلک (SILK) به معنای ابریشم روی این روش چاپ ماندگار گردید. در سال ١٩٠٧ امتیاز چاپ با شابلون های توری به نام ساموئل سیمون در منچستر انگلیس ثبت گردید. با کشف مواد حساس به نور در سال ١٩۵٠ و روش های سازی و به کار بردن ماشین های پیشرفته چاپ اسکرین و روتاری صنعت چاپ گام های بلندی را در ترقی برداشت و امروزه نیز با کشف روش های مختلف چاپ و خمیر رنگ های متفاوت این صنعت در حال توسعه و پیشرفت‌‌ می‌باشد.
امتیازات و ویژگیهای چاپ سیلک اسکرین در ساک دستی پارچه ای
قابلیت چاپ بر روی سطوح ومواد مختلف با اشکال گوناگون مانند پارچه، لیوان، کیف ….
قابلیت انتقال میزان مرکب با ضخامتی بیش ازسایر روشهای چاپ ( به عنوان مثال ضخامت مرکب درافست برابربا ۲ میکرون است یا در هلیو گراور برابر ۷ ،اما درنازکترین لایه سیلک اسکرین برابر ۸ میکرون است)
قابلیت چاپ روی سطوح با ابعاد گوناگون (عدم محدودیت در ابعاد)
استفاده از انواع مرکب‌ها وبخصوص مرکب هایی که حساسیت به نور ماوراء بنفش دارند.

پیش از چاپ در سیلک اسکرین

همانطور که گفته شد ویژگی بارز این چاپ استفاده از توری های ابریشمی ، پلی استری و یا نایلونی ، به عنوان فرم حامل اطلاعات ما‌‌ می‌باشد. به این معنا که ابتدا اطلاعات از پردازنده بصورت یک طرح روی ورق های نایلونی یا کالک خروجی گرفته‌‌ می‌شود و سپس با استفاده از روشهایی که در ذیل شرح داده‌‌ می‌شود ، روی توری پردازش شده وسپس توری آماده شده را جهت انتقال مرکب استفاده‌‌ می‌کنند. نکته مهم اینکه ؛ طرح بصورت خوانا روی طلق یا کالک منتقل شده و وقتی روی شابلون اثرگذاری‌‌ می‌شود طرح ناخواناست، که با چاپ آن روی متریال مورد نظر طرح خوانا‌‌ می‌شود.

چاپ ساک دستی های پارچه‌ای به روش سیلک اسکرین

همانطور که گفته شد ، انتقال اطلاعات در چاپ سیلک با انواع تخت روی تخت و…قابل انجام است. اما در انتها مهمترین مسئله انتقال اطلاعات از منافذ توری بر سطح چاپی براساس طرح مورد نظر است.در روش تخت روی تخت، شابلون طوری روی میز متصل‌‌ می‌شود که سطح توری با سطح میزتماس داشته وقسمت خالی کلاف رو به بالاست. کلاف در انتها بوسیله لولاهایی به میز متصل‌‌ می‌گردد ،بطوریکه از یک جهت متصل واز جهت دیگر قابل حرکت به سمت بالا وپایین است. سپس مرکب در قسمت پشتی کلاف روی توری ریخته‌‌ می‌شود وانتقال آن ( حرکت دادن مرکب روی پشت توری) بوسیله تیغه‌ای معمولا پلاستیکی به نام راکل( اسکوییجی) وبصورت دستی انجام‌‌ می‌پذیرد.به این صورت که با حرکت راکل و حرکت دادن مرکب روی سطح توری، مرکب از منافذی که بر اساس طرح باز هستندروی سطح چاپی منتقل شده وعمل چاپ انجام‌‌ می‌شود.لازم به ذکراست این روش چاپ هم بصورت دستی قابل انجام است وهم دستگاه اتوماتیک آن نیز طراحی شده است.
 

 چند نکته در مورد ساک دستی پارچه ای

ساک دستی فقط یک ساک خرید نیست . ساک خرید برای شما که برند خود را روی ان حک‌‌ می‌نماید تبلیغی متحرک که برای شما تبلیغاتی کم هزینه و به صرفه تر از تبلیغات تلویزیونی‌‌ می‌باشد .نساک دستی یا ساک دستی سوزنی برای کلیه شرکت‌ها کاربرد و تبلیغ متحرکی‌‌ می‌باشد .ساک دستی های برزنتی بهارگیفت از با کیفیت ترین ساک دستی‌ها و با ماندگاری سالانه برای شما مشتریان محترم تعبیه گردیده که از این لحاظ‌‌ می‌تواند دارای میزان کاربرد بالایی باشد .ساک دستی های بهارگیفت در گرماژ های ۶۰ ، ۹۰ ، ۱۱۰ گرم تولید و عرضه میگردد به همین ترتیب میزان تحمل بالایی را دارا‌‌ می‌باشند .بهارگیفت با توجه به نیاز بالای ساک دستی پارچه‌ای تولید انبوهی از ساک دستی های پارچه‌‌ می‌باشد .نساک دستی سوزنی برای نگه داری موقت و شیک کالا بصورت مداوم استفاده‌‌ می‌گردد .
درباره هدایای تیلبغاتی بهارگیفت
شاید شما هم در گوگل هدایای تبلیغاتی را سرچ کرده باشید و بهارگیفت را که به صورت سایت جامع و کامل در بردارنده‌ی انواع هدایای تبلیغاتی و چاپی‌‌ می‌باشد را دیده باشید.از جمله مزایای محصول ساک دستی پارچه‌ای تبلیغاتی و سوزنی بهار گیفیت نسبت به بقیه شرکت های ارائه دهنده این محصول‌‌ می‌شود به موارد زیر اشاره کرد :بهارگیفت بصورت فوری و در اسرع وقت نیازهای چاپی شما را تامین‌‌ می‌کندبهارگیفت توانایی تحویل کارها به صورت ۲۴ ساعته‌‌ می‌باشد . از بهترین نکات قابل توجه در بهارگیفت تحویل فوری کارها‌‌ می‌باشد .چاپ روی ساک دستی پارچه‌ای تبلیغاتی یا پارچه‌ای به صورت سیلک انجام میگیرد از مزایای این نوع چاپ ماندگاری بالا‌‌ می‌باشد . نوع دیگری از چاپ که میتوان روی ساک دستی پارچه‌ای و کاغذی صورت میگیرد چاپ سابلیمیشن‌‌ می‌باشد . مجموعه بهار گیفت توان تولید تعداد بالایی ساک دستی را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت دارا‌‌ می‌باشد .
جالب است بدانید در چند ماه گذشته گوگل در کنفرانس ( روح زمان) که با حضور مدیران سیاسی و مدیران تجاری گوگل در کالیفرنیا انجام شد برای تبلیغات حدوده ۵۰۰۰ ساک دستی پارچه‌ای که لوگو شرکت گوگل روی آن درج شده بود، توزیع شد.
موسسه ساندنس (sundance ) در جشنواره فیلم امسالش حدوده ۱۲ هزار تا ساک دستی عرضه کرده یا Elisa Camahort موسس سایت BlogHer که یک سایت برای وبلاگ نویسی خانم‌ها است گزارش داده در مراسم عروسیش ۱۵۰ عدد ساک دستی پارچه‌ای به مهمانانش اهدا کرده ست .
این‌ها همگی حاکی از آن است که روز به روز استفاده از ساک دستی های پارچه‌ای به جای کیسه های پلاستیکی فرا گیرتر میشود.

کاربردهای ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه‌ای یکی تاثیر گزار ترین روش برای تبلیغات استشایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد‌‌ می‌تواند نقش یک بیلبرد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند.بسته بندی برای کاتالوگ ها، فولدر ها، اسناد و لیست قیمت‌ها و غیره علی الخصوص در زمان برگزاری همایش ها، سمینار‌ها و یا شرکت در نمایشگاه‌ها بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود و غیرهبسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر و غیرهپر مصرف ترین هدیه تبلیغاتی که برای تمامی قشرهای جامعه مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیردساک دستی پارچه‌ای ازنوع دوست دار محیط زیست‌‌ می‌باشد زیرا مواد شیمیایی در آن به کار نرفته است به همین سبب با ماندگاری بالا و بازیافت به محیط زیست آسیبی‌‌ نمی‌رساند .
طریقه چاپ روی ساک دستی پارچه ای
در این روش از پارچه های توری با روزنه های بسیار ریز استفاده میگردد.
توری در قابی چوبی ثابت میشود سپس بخش هایی از تصویر نباید رنگ شود بالاک های حساس پوشیده میشود.
این قاب های توری را شابلون یا کلیشه‌‌ می‌نامند.
سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک به سطح چاپ شونده منتقل میگردد و مرکب فقط از بخش هایی که مسدود شده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل میگردد و تصویر روی آن ظاهر میشود.
با چاپ سیلک میتوان برروی انواع اشیاء مانند پارچه ، چینی ، چوب ، سرامیک ، فلز انواع کاغذ و مقوا و طلق های پی وی سی و … چاپ را انجام داد.
این نوع چاپ برای تبلیغات بر روی انواع ساک های پارچه‌ای ، نایلونی ، پوشه های دکمه دار ، سررسید و جلد مدارک نیز استفاده میگردد. در بازار ساک دستی های پارچه‌ای ارزان قیمتی پیدا میشوند و شرکت های ارائه دهنده‌ای این ساک دستی‌ها با استفاده از پارچه های نامرغوب قیمت ساک دستی پارچه‌ای خود را پایین تر میارن ، لطفا با تحقیق و دیدن نمونه کارهای بسیار نسبت به خرید ساک دستی اقدام بفرمایید .اگر سوالی در این زمیهنه داشتید کارشناسان ما اماده پاسخگویی به شما در بصورت ۲۴ ساعته‌‌ می‌باشند .
هدف ما کمک به شما برای گرفتن بهترین تصمیم‌‌ می‌باشد . اهمیت حمل و نقل کالاها امروزه اینقدر زیاد است که شرکت‌ها برای بسته بندی و تبلیغات خود از اولین فرصتی که نصیبشان‌‌ می‌شود نهایت استفاده رو میکنند . مثلا ساک دستی پارچه‌ای با چاپی که روی آن نقش میبندد یک فرصت بسیار خوب است که بتوان هم از ان برای حمل و نقل هم برای بسته بندی و هم برای تبلیغات استفاده کرد.
امروزه‌‌ می‌توان از ساک دستی های پارچه‌ای بعنوان بسته بندی های جدید که جای کیسه های پلاستیکی و فریزر را گرفته‌اند نام برد . این ساک دستی‌ها هم از لحاط مقاومت و هم از لحاظ تبلیغاتی در اینده حرف های بسیاری برای گفتن خواهند داشت.
اینکه یک ساک دستی پارچه‌ای هم بتواند نیاز شما به حمل و نقل راحت کالا را برطرف کند و هم بتواند مزیت تبلیغاتی به شما بدهد این یک پیشرفت بسیار بزرگ است که میتوان گفت حتی صنعت بسته بندی را هم تحت الشعاع خود قرار داده است.
برخی از مشتریان ما

مرکز فوریت های چاپ تبریز
 

ارائه کلیه خدمات چاپ با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های چاپ و صحافی در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت در شمالغرب کشور

ارتباط با ما
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - روبروی پاساژ کریستال - ساختمان 69 - طبقه اول - واحد یک
تلفن های تماس : 8005 3553 041   -   8004 3553 041
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت، مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فوریت های چاپ تبریز‌‌ می‌باشد
chap115.irchap115.ir - زاشح115.هق - صصص.زاشح115.هق