8004-5 3553 041
برای مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید
امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۹
مرکز فوریتهای چاپ تبریز
مرکز چاپ تبریز

درباره ما
چاپ آذران شمس در سال 1386 تاسیس گردید و از اولین روز کاری برنامه خود را بر مبنای کیفیت برتر و رضایت مشتری بنا نهاد.بهره گیری از دستگاههای روز چاپ افست و دیجیتال و نیروی کار ماهر و متعهد یکی از امتیازات برتر این موسسه در ارائه خدمات به مشتریان بوده و ارائه خدمات چاپ و صحافی در کمترین زمان و بهترین کیفیت دلیل شکل گیری ما به عنوان مرکز فوریت های چاپ در تبریز بوده است.
 
ویژگی های آذران شمس
تحویل سریع به تمام نقاط ایران: مجموعه آذران شمس بدلیل داشتن ارتباط مستمر کاری با باربری‌ها و شرکت پست، قادر به تحویل محصولات خود به کلیه نقاط ایران عزیز در کمترین زمان ممکن است.
تضمین کیفیت محصولات
ما با تکیه بر نیروی انسانی با تجربه و متخصص و نیز دستگاه‌ها و تجهیزات به روز،‌‌ می‌توانیم با اطمینان کامل کیفیت محصولات خود را تضمین کنیم. لازم به ذکر است  علاوه بر تجربه، تخصص و تجهیزات، روند کنترل کیفیت مداوم در حین انجام پروژه‌ها  این اطمینان را چندین برابر‌‌ می‌نماید.
کمترین هزینه و زمان
مجموع امکانات و مزیت های چاپ آذران شمس اعم از تجربه و تخصص نیروها، تجهیزات و دستگاه های روز و انواع سرویس و خدمات ، همه و همه با این هدف گرد آوری شده‌اند که شما با صرف کمترین زمان و هزینه، بهترین نتیجه را در اختیار داشته باشید . سعی و تلاشمان بر این است که این مهم را بعنوان مزیت برای شما همیشه حفظ کنیم و بهبود بخشیم.
ضمانت رضایت مشتری
تجربه کار اشخاص حقیقی و حقوقی با مجموعه آذران شمس و نیز مشتریانی که بصورت مداوم با ما در ارتباط هستند، گواه رضایت آنها از عملکرد این مجموعه است. ما در تلاشیم تا بتوانیم از هر نظر مشتریان و مخاطبانمان را راضی نگاه داشته و همیشه میان دیگر همکاران برای مشتریان جایگاه ویژه‌ای داشته باشیم . معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده.
اصول کاری آذران شمس
در دسترس بودن مجموعه و خدمات  برای همه مخاطبان و مشتریان.
انجام همه مراحل کار مشتری در خود مجموعه به بهترین نحو ممکن.
پاسخ گویی و مسولیت پذیری در برابر مراجعین برای همه پرسنل.
ارائه راهکارهای موثر و آگاهی بخشی به مشتریان و مراجعین در خصوص پروژه های چاپی.


 
برخی از مشتریان ما

مرکز فوریت های چاپ تبریز
 

ارائه کلیه خدمات چاپ با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های چاپ و صحافی در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت در شمالغرب کشور

ارتباط با ما
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - روبروی پاساژ کریستال - ساختمان 69 - طبقه اول - واحد یک
تلفن های تماس : 8005 3553 041   -   8004 3553 041
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت، مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فوریت های چاپ تبریز‌‌ می‌باشد
chap115.irchap115.ir - زاشح115.هق - صصص.زاشح115.هق